Plan lekcji

 

ważny od 1.02.2021 roku

Klasa I - wychowawca mgr Grażyna Korpys

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. angielski
9.55 - 10.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  wych. - fiz.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych. - fiz.  edu. wczesn.   j. angielski  wych. - fiz.  religia
11.45 - 12.30  religia  informatyka       
12.40 - 13.25          

 

Klasa II - wychowawca mgr Jolanta Ściegienna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. angielski  edu. wczesn.

 edu. wczesn.

8.55 - 9.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  religia  edu. wczesn.
9.55 - 10.40  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  wych. - fiz.  edu. wczesn.
10.50 - 11.35  wych - fiz.  religia  edu. wczesn.  wych. - fiz.  j. angielski
11.45 - 12.30  informatyka    edu. wczesn.    
12.40 - 13.25          

 

Klasa III - wychowawca mgr Anna Paniączyk

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.
8.55 -  9.40  j. angielski  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.
9.55 - 10.40  informatyka  edu. wczesn.  edu. wczesn.  edu. wczesn.  j. angielski
10.50 - 11.35  religia  edu. wczesn.  religia  edu. wczesn.  wych. - fiz.
11.45 - 12.30  wych. - fiz.        wych. - fiz.
12.40 - 13.25          
13.35 - 14.20          

 

Klasa IV - wychowawca mgr Katarzyna Łukaszewicz

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  j. angielski  j.polski  technika  historia  matematyka
8.55 - 9.40  j. polski  informatyka  j. angielski  j. polski  j.polski
9.55 - 10.40  religia  przyroda  j. polski  matematyka  przyroda
10.50 - 11.35  matematyka  matematyka  plastyka  zaj. z wych.  wych - fiz.
11.45 - 12.30  wych. fiz.    religia    wych. - fiz
12.40 - 13.25  wych. fiz.    muzyka    j. angielski
13.35 - 14.20      wdż    

 

Klasa VI - wychowawca mgr Joanna Ignaszak

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  historia  informatyka  technika   j. polski  j. angielski
8.55 - 9.40  geografia  matematyka  j. polski  historia  matematyka
9.55 - 10.40  matematyka  j. polski  zaj. z wych.  religia  j. polski
10.50 - 11.35  j.polski  biologia  plastyka  j. niemiecki  wych. - fiz
11.45 - 12.30  wych. - fiz  religia  matematyka  matematyka  wych. - fiz.
12.40 - 13.25  wych. - fiz.  j. niemiecki  muzyka  zaj. wyrównawcze  
13.35 - 14.20    j. niemiecki

 

   

 

Klasa VII- wychowawca mgr Anna Gniołka

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  j. polski  matematyka  j. polski  fizyka  chemia
8.55 - 9.40  matematyka  fizyka  chemia  matematyka  historia
9.55 - 10.40  historia  j. niemiecki  biologia  j. polski  religia
10.50 - 11.35  geografia  j. polski  matematyka  religia  j. polski
11.45 - 12.30  j. angielski  biologia  zaj. z wych.  informatyka  j. angielski
12.40 - 13.25  plastyka  wych. - fiz.  doradztwo zawod.  j. niemiecki  wych - fiz.
13.35 - 14.20  geografia  wych. - fiz.  muzyka  j. niemiecki  wych. - fiz.

 

Klasa VIII- wychowawca mgr Magdalena Słabig

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45  matematyka  fizyka  chemia  matematyka  historia
8.55 - 9.40  j. polski  religia  j. polski  fizyka  chemia
9.55 - 10.40  j. polski  matematyka  matematyka  j. polski  historia
10.50 - 11.35  j. angielski  j. niemiecki  biologia  informatyka  wos
11.45 - 12.30  zaj. z wych  j. niemiecki  j. angielski  j. niemiecki  geografia
12.40 - 13.25  wos  wych. - fiz.  edb  j.polski  wych. - fiz.
13.35 - 14.20  religia  wych. - fiz.  zaj. matematyczne  wdż  wych - fiz.

 

    © Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach

    Aplikację dostarcza: WCAG.info | EFRLiP | Oświadczenie